Volné pracovní místo SPECIALISTA VALIDACE (až 45.000,-Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte uplatnění na pozici SPECIALISTA VALIDACE ve Středočeském kraji? Máte zkušenosti ve farmacii či biotechnologii? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Jeden z nejvýznamnějších hráčů na celosvětovém trhu v oblasti farmacie a biotechnologie hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA VALIDACE (až 45.000,–Kč)

Náplň práce:

  • samostatně plánovat, provádět a hodnotit validace
  • podílet se na tvorbě plánů a zpráv
  • zodpovídat za metrologický systém ve společnosti
  • zodpovídat za příslušnou dokumentaci
  • spolupracovat při hodnocení a řešení odchylek a změnových řízení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti farmacie, zdravotnictví anebo technického zaměření
  • praxe v oblasti kontroly jakosti se zaměřením zejména na validace a kvalifikace
  • komunikativní znalost AJ
  • výborná uživatelská znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, přesnost, schopnost týmové práce
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • širokou škálu benefitů
  • příspěvky na dopravu, stravování, penzijní připojištění, atd.
  • možnost profesního rozvoje

Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.