Volné pracovní místo  PROFESIONÁL V AUTOMOTIVE #3921817

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro své klienty, AUTOMOTIVE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI, zkušené kandidáty/kandidátky na různé pozice do oddělení: Logistiky, Kvality, Výroby a Vývoje. Práci nabízíme v různých lokalitách v rámci ČR. Hledáme již zkušené specialisty, inženýry a manažery, kteří mají zájem dále se rozvíjet a být součástí významných hráčů v automobilovém průmyslu.

PROFESIONÁL V AUTOMOTIVE

Popis pozice / Náplň práce:
· Práce v automobilovém průmyslu (SQA, Customer Quality, Program E/M, R&D, Quality Planner, Konstrukce – plasty, elektro, Vývoj - HW i SW, IT Support, atd.)
· Vedení stávajících i Start-Up projektů
· Komunikace v rámci firmy s ostatními odděleními
· Komunikace problémů se zákazníky a dodavateli
· Náplň práce se liší od jednotlivých pozic (ráda představím detailní popis každé pracovní nabídky)

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání odpovídajícího směru
· Min. 1-2 roky praxi v automotive nebo v sériové strojí výrobě
· AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
· FJ a další Výhodou
· Uživatelská znalost práce na PC, SAP výhodou
· Komunikativní, dynamickou a reprezentativní osobnost
· Zodpovědnou a samostatnou osobnost schopnou pracovat v týmu
· Ochotu dále se vyvíjet a pracovat na své kariéře

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· Nadprůměrné finanční ohodnocení
· Možnost profesního a osobního růstu
· Podpora pro nové zaměstnance
· Bohatý systém firemních benefitů
· Místo výkonu práce: CELÁ ČR, napište vy, kde chcete pracovat, popř. kam jste ochotní se relokovat, máme výborné relokační programy
· Termín nástupu: IHNED, dohodou

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „odpovědět“ a uveďte lokalitu. Kde chcete pracovat, popř. kam jste ochotni se relokovat.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.