Volné pracovní místo  SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 1-12-200589. Na pozici SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE do významné farmaceutické společnosti hledáme kandidáta se zkušeností v daném oboru. Máte praxi na pozici Training & Development Specialista a chtěli byste své zkušenosti využít ve velké mezinárodní společnosti? Pracovali jste na obdobné pozici ve výrobní společnosti a láká Vás možnost nového firemního prostředí? Potom hledáme právě Vás! <br/>
<br/>Pracovní náplň: <ul>
<li> identifikace potřeb vzdělávání a rozvojových aktivit ve svěřené části společnosti</li>
<li> odpovědnost za implementaci vzdělávacích a rozvojových aktivit</li>
<li> zajištění vhodných školení a vyhodnocení rozvojových aktivit</li>
<li> zajištění výběru dodavatelů v oblasti vzdělávání a rozvoje</li>
<li> zodpovědnost a vedení celého procesu v rámci Talent Managementu</li>
<li> nastavení rozvojových plánů pro jednotlivce a oddělení</li>
<li> vedení HR projektů v oblasti vzdělání a rozvoje</li>
<li> interní trénink soft skills</li>
<li> reporting a administrativa s pozicí spojená¨</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oblasti tréninku a rozvoje alespoň 3 roky podmínkou</li>
<li> zkušenosti z výrobního závodu výhodou</li>
<li> AJ na velmi dobré úrovni</li>
<li> vysokoškolské vzdělání</li>
<li> samostatnost, proaktivita a chuť učit se novým věcem</li>
<li> schopnost práce pod stresem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
<li> pravidelné roční bonusy</li>
<li> systém cafeterie 10000 bodů na rok</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> 3 dny sick day</li>
</ul>