Volné pracovní místo  Specialista zajištění kvality zákaznických služeb (Senior), MZDA až 90 tisíc! (M/Ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 90 000 Kč / měsíc

Společnost patří k předním hráčům v oblasti netradičního automotivu a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty/ky pro zákaznickou kvalitu. Jsme stabilní společností s více než 20 letou tradicí v České republice a nabízíme širokou škálu výhod pro naše zaměstnance.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené v kalendářním roce.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Zvýhodněné tarify u T-Mobile pro naše zaměstnance a jejich rodiny.
  • Slevy na elektroniku v rámci zaměstnaneckého programu a výhodné bankovní produkty u vybrané banky.
  • Dotované stravování na vysoké úrovni.
  • Různé odměny za zprostředkování zaměstnance, pracovní výročí, narození dítěte, odchod do důchodu a za dobré nápady na zlepšení.
  • Firemní akce jako je dětský den, den otevřených dveří a firemní kultura.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, ideálně s technickým zaměřením.
  • Dobrou znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Znalost nástrojů kvality, jako jsou Automotive Core Tools.
  • Znalost prostředí automotive společností.
  • Ochotu cestovat a nadšení pro práci.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, rozhodnost a schopnost pracovat samostatně.

Náplň práce:

  • Řízení zahájení nových projektů z hlediska kvality.
  • Komunikace s různými odděleními napříč firmou pro zajištění koordinace a spolupráce.
  • Pravidelné návštěvy u zákazníků za účelem posílení vztahů a získávání zpětné vazby.
  • Řízení standardů kvality v rámci přidělených projektů a tvorba příslušných dokumentů (plánů kontroly a řízení, zkušební plány).