Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY až 45 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-219112. Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY !!!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se zahraničním zákazníkem </li>
<li> komunikace se zákaznickým a výrobním týmem</li>
<li> přehled reklamací a stavu řešení</li>
<li> řízení interních a externích víceprací</li>
<li> podpora interní kvality při řešení interních reklamací a reklamací týkajících se dodavatele</li>
<li> spolupráce při sestavování FMEA</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání obor strojírenství, elektro, řízení jakosti</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> znalost metod kvality</li>
</ul>(proces vzniku výrobků, FMEA, 8D, PPAP, vzorkovací postupy)<ul>
<li> pokročilá znalost MS Office</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 13. a 14. platy</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.