Volné pracovní místo  Specialista zákaznické linky - PASIV - Brno

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Pro našeho velmi významného klienta nadnárodní společnost hledáme více vhodných kandidátů na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • pouze příjem požadavků od zákazníků
  • poskytování klientského servisu
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech vinterním informačním systému

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání - zkušenosti zobdobné pozice alespoň formou brigády (operátor call centra telemarketing)
  • znalost Aj vítána (nikoliv podmínka)
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost zodpovědnost samostatnost důslednost ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:
  • práci vmoderním klimatizovaném pracovním prostředí mezinárodní společnosti
  • odborné zaškolení školení obchodních dovedností osobnostní rozvoj
  • zajímavé motivující finanční ohodnocení fix + odměny odvislé od výkonu celkem až 24 tis. brutto / měs.
-stravné
  • možnost profesního růstu - pracovní doba Po Pá (mimo víkendy) vhodné i pro studenty či absolventy VŠ
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • místo pracoviště: nedaleko centra Brna