Volné pracovní místo  Specialista zákaznické linky - PASIV - OL

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho velmi významného klienta nadnárodní společnost hledáme více vhodných kandidátů na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • pouze příjem požadavků od zákazníků
  • poskytování klientského servisu
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech v interním informačním systému

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání - zkušenosti z obdobné pozice alespoň formou brigády (operátor call centra telemarketing)
  • znalost AJ vítána
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost zodpovědnost samostatnost důslednost ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:
  • práci v moderním klimatizovaném pracovním prostředí mezinárodní společnosti
  • odborné zaškolení školení obchodních dovedností osobnostní rozvoj
  • zajímavé motivující finanční ohodnocení fix + odměny odvislé od výkonu celkem až 24 tis. brutto / měs.
-stravné
  • možnost profesního růstu - pracovní doba Po Pá (mimo víkendy) vhodné i pro studenty či absolventy VŠ
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • místo pracoviště: nedaleko centra Brna