Volné pracovní místo SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY (Brno)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Ovládáte cizí jazyky? Dorozumíte se bez problémů italsky a španělsky? Rádi byste se uplatnili v rámci stabilní mezinárodní společnosti v Brně?

Pak hledáme právě Vás!!!

Úspěšná prosperující společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY (Brno)

Náplň práce:

  • vyřizování zákaznických požadavků (telefonicky, faxem, mailem)
  • stanovení potřeb zákazníků, zpracování objednávky, zákaznická podpora
  • udržování on-line záznamů všech dotazů a jejich vkládání do systému
  • ověřování shody kontaktních údajů zákazníků v systému, aktualizace
  • řešení případných problémů od začátku do konce
  • spolupráce s dalšími odborníky při řešení nezbytných otázek

Požadujeme

Požadujeme:

  • pokročilou znalost italštiny a španělštiny (slovem i písmem)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • orientace v IT, znalost MS Office
  • organizační schopnosti
  • týmového hráče, zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní výhody
  • stravenky, penzijní a životní pojištění
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy

Lokalita: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.