Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
IT konzultant
Lokalita:
Hradec Králové
Může se Vám hodit:
IT konzultant Hradec Králové

Volné pracovní místo Specialista zákaznické podpory - IT

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské
Hrubý plat
30000 Kč/měs

Ref. č.: 5–10–194423. Máte-li širokou znalost informačních technologií a zkušenost v jednání se zákazníky, pak Vás může oslovit tato pracovní možnost :

Specialista zákaznické podpory

Jako další člen úspěšného týmu budete především:

  • řešit problémy v rámci lokálních poboček společnosti – správně tedy problém analyzovat a kreativně najít správnou cestu řešení
  • ověřovat reportované incidenty
  • zpracovávat návrh a podklady pro vývojový tým k nápravě
  • komunikovat v angličtině různou formou – email, Skype, telefon, Help Desk

Požadujeme

Zaujme nás :

  • zkušenost s jednání se zákazníky
  • výborná angličtina
  • široký přehled v IT oblastech ( OS, databáze, webové technologie, sítě, bezpečnost, programování, ..)
  • chuť do práce a radost z práce v týmu

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na ŽP/PP
  • stravenky
  • program Cafateria
  • jídelna v místě výkonu práce
  • časté firemní akce a jazyková+ produktová školení

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Technický konzultant IT
Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost poskytující služby v oblasti elektronické výměny dat (obchodních dokumentů, fakturací) a B2B integrací hledáme vhodného zájemce o uvedenou pozici: Náplň práce: - Návrh techni ...
Kariéra spol. s r.o. ČR Plný úvazek
týden
Systémový analytik-architekt software
Náplň práce: inovace a hledání nových efektivních řešení v jednotlivých projektech, lukrativní oblast řízení jakosti a cybersecurity Požadujeme: min. 3 roky zkušeností se systémovou analýzou, dobrý přehled o programovacím jazyku J ...
Unico Europe s.r.o. Československé armády 408/51, Hrade... Plný úvazek