Volné pracovní místo  Specialista zákaznického servisu TELCO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Místo práce
Brno (eventuálně dle dohody i Bratislava nebo Košice)

Náplň práce
  • Kontaktování zákazníků z USA z důvodu kompletace servisních objednávek a fakturačních záležitosí
  • Zabezpečování správné komunikace se zákazníky na základě smluvních a fakturačních údajů
  • Analýza smluvní dokumentace
  • Kontaktování zákazníků z USA za účelem objednání služeb
  • Kontrola servisních zásahů, obsluha zákazníků i jiných procesů
  • Zjišťování spokojenosti klientů s úrovní a kvalitou služeb
  • Monitoring zpětných informací, hodnocení klientů a jejich připomínek a stížností
  • Reporting a tvorba prezentačních materiálů podle potřeby
  • Úzká spolupráce s jinými interními odděleními společnosti

Nabízený plat
Dohodou dle výkonu práce

Termín nástupu
Dohodou – náš klient otvírá pozice průběžně, hlavní pracovní poměr

Požadujeme

Požadujeme
Vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně (bakalářské)
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti
Angličtina - komunikativní

Počítačové znalosti - používatel
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Jiné
Komunikační, organizační dovednosti
Sebemotivace, proaktivní přístup, týmový hráč, preciznost, analytické myšlení

Nabízíme

Jiné výhody
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Školení – jazyková, IT
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Zajímavá a perspektivní práce v příjemném prostřední
  • Odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí volby "odpovědět".

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.