Volné pracovní místo  Specialista zákaznických služeb s angličtinou (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte práci ve výrobní společnosti, kde plně využijete svoji pokročilou znalost angličtiny? Máte dobré komunikační schopnosti a baví Vás práce s lidmi? Společnost v Prostějově přijme do svého týmu pracovníka do oddělení zákaznických služeb!

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení zákaznických požadavků, reklamací, aj.
  • tvorba dokumentací, reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického/technického směru
  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou, zanlost dalšího jazyka
  • komunikační schopnosti, zodpovědný přístup

Nabízíme

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti se sídlem v Prostějově
  • moderní pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • široké možnosti využití cizího jazyka
  • možnosti vzdělávání
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček se spoustou firemních benefitů
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.