Volné pracovní místo  SPECIALISTA/KA LOGISTIKY #6223991

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting, s.r.o.

hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní obchodně výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici:

SPECIALISTA/KA LOGISTIKY

Popis pozice / Náplň práce:
Objednávání materiálu/výrobků z mateřské společnosti
Sledování termínů dodávek materiálu/výrobků
Komunikace s nasmlouvaními dopravci
Řešení případných reklamací
Inventury skladů

Požadujeme

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání adekvátního zaměření
Min. 2 roky zkušeností v oblasti interní logistiky (referent, specialista)
Znalost NJ na komunikativní úrovni – jednání s matkou v Německu
Uživatelskou znalost a orientaci v informačních systémech výhodou (SAP)
Zodpovědnost, pozitivní a energický přístup, komunikativnost, samostatnost i týmového hráče

Nabízíme

Nabízíme:
Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí (již více než 60 let)
Možnost seberealizace a uplatnění svých znalostí v oblasti logistiky
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou a hlavní pracovní poměr
Velice zajímavé finanční ohodnocení + 13.plat
Mobilní telefon, notebook
Stravování na pracovišti, penzijní připojištění a další
Nástup možný ihned či po vzájemné dohodě

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost odpovědět prostřednictvím odpovědního formuláře.

Veškeré došlé reakce budou zpracovány výhradně společností PeopleConsulting, proto pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou.

Podívejte se i na další aktuální pozice na našich webových stránkách.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.