Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika, Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Jihlava
Může se Vám hodit:
Nákupčí Jihlava

Volné pracovní místo Speditér - nákup přeprav, Jihlavsko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihlavsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20000 - 25000 Kč/měs

Máte zkušenosti s nákupem kamionových přeprav a hledáte lepší pracovní uplatnění? Pošlete Váš životopis a dozvíte se více!

Pro jihlavskou přepravní společnost obsazujeme pozici:
SPEDITÉR

Náplň práce:
  • nákup přeprav, jednání o cenách
  • práce s databázemi přeprav
  • zajištění kamionové vnitrostátní a mezinárodní přepravy
  • plánování tras
  • vyřizování objednávek
  • vedení příslušné dokumentace a evidence

Požadujeme

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti spedice min. 1 rok
  • zkušenosti s NÁKUPEM přeprav podmínkou (nikoliv správa vlastního vozového parku)
  • znalost práce s databázemi přeprav
  • znalost práce na PC
  • komunikativní znalost NJ/AJ výhodou
  • výborné organizační schopnosti, systematičnost
  • spolehlivost, časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • plat 20 – 25 000Kč/měs. – dle praxe a zkušeností
  • zaškolení a firemní vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení, odměny, prémie
  • mladý a přátelský kolektiv
  • moderní a příjemné pracovní zázemí
  • jistotu a zázemí stabilní zahraniční společnosti, která nebyla zasažena krizí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.