Volné pracovní místo Speditér- Vnitrostátní kamionové dopravy zn: MTI 224/10

aktivní
MITA THOR INTERNATIONAL, s.r.o.

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Místo pracoviště
Pardubice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti logistických a dopravních služeb se sídlem v Pardubickém kraji, hledáme kandidáta na pozici:

Speditér- Vnitrostátní kamionové dopravy zn: MTI 224/10

Náplň práce:

  • zajištění jednosměrného vytížení pro dopravce
  • navázat a rozvíjet vztah se spedičními dopravci
  • zajistit termín nakládek a kvalitu služby pro zákazníka
  • kontrola, zda dopravce na přepravu najel a naložil, nahlášení zákazníkovi ukončení přepravy
  • průběh přepravy a vyložení
  • vybudování a udržení vztahu se zákazníkem
  • snižování nákladů – v maximálně možné míře snižovat ceny, za které se mohou přepravy prodávat a tím zvyšovat profitabilitu
  • zodpovídá za vztah se zákazníkem a jeho obsluha
  • zodpovídá za krytí firemních nákladů svého pracovního místa

Požadujeme

  • profesní a odborná způsobilost – praxe ve spedici a dopravě podmínkou
  • znalost dopravního trhu
  • výborná znalost cenotvorby
  • znalost dopravního trhu, obzvláště s kontakty na dopravní společnosti
  • výborná znalost evropského zeměpisu
  • přirozené kombinační uvažování a schopnosti
  • práce s databázemi přeprav (typu RAALTRANS, TIMOCOM, TELEROUTE EXPRESS)
  • komunikativnost
  • energičnost
  • rychlé jednání
  • jazyk výhodou
  • práce s Outlookem, Excel (tabulky), Word (uživatelské znalosti), internet
  • empatie, loajalita, komunikativnost
  • velmi dobrá fyzická zdatnost kandidáta (vitalita)
  • schopnost rozhodování pod tlakem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské a příjemné firemní prostředí
  • jazykové kurzy
  • PC, mobil

Nabízíme

  • PC, mobil

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.