Volné pracovní místo SPRÁVCE BYTOVÉHO DOMU (CENTRUM BRNA)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Úspěšná česká developerská společnost hledá pro svůj bytový dům v centru Brna vhodné kandidáty na pozici:

SPRÁVCE BYTOVÉHO DOMU (CENTRUM BRNA)

Náplň práce:

  • správa bytového domu s 60 byty
  • údržba, opravy a revize jednotlivých zařízení
  • obsluha kamerového systému
  • zodpovědnost za jednotlivé bytové jednotky (odečty energií, kontrola vybavení při předávání a přebírání bytů, evidence nábytku a jednotlivého vybavení)
  • zodpovědnost za úklid a údržbu v domě i v bezprostřed­ním okolí

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stabilní zázemí silné české společnosti
  • náročnou a zodpovědnou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • příspěvek na ŽP
  • pracoviště v centru Brna
  • možnost ubytování!!

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.