Volné pracovní místo  SPRÁVCE MĚŘENÍ A REGULACE NA ELEKTRÁRNĚ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní společnosti na pozici <br/>
<br/>SPRÁVCE MĚŘENÍ A REGULACE NA ELEKTRÁRNĚ <br/>
<br/>náplň práce: <ul>
<li> plánovat a organizovat údržbu, kalibrace, certifikace, zkoušky měřících přístrojů </li>
<li> mít legislativní znalosti ohledně povinnosti údržby, kalibrace, certifikace, zkoušek měřicích přístrojů, tvorby provozních revizních zpráv a protokolů</li>
<li> vedení technické a provozní dokumentace</li>
<li> provádění vykazovací činnosti dle platné legislativy</li>
<li> plánovat autorizované měření emisí znečišťujících látek do ovzduší</li>
<li> práce s EPS, SKR, detekční přístroj SHZ</li>
<li> zajišťování zabezpečení BOZP</li>
<li> sledování příslušné legislativy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání - výhodou elektrikářské, IT, fyzikální, matematické apod.</li>
<li> praxe v oblasti práce s legislativou nutností </li>
<li> kladný vztah k práci s legislativou a textem</li>
<li> kladný vztah k technologiím měření a regulace, zájem o práci v této oblasti</li>
<li> znalost technické dokumentace</li>
<li> dobrá znalost práce na PC </li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".