Volné pracovní místo  Správce sítě/Technik IT

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Dynamická softwarová společnost hledá vhodné kandidáty na pozici „Správce sítě/Technik IT“ se sídlem v Praze.

Náplň práce:
  • správa HW a SW a PC prodejen (POS)
  • správa Firewalů
  • VPN sítě, IP telefonie
  • poskytování uživatelské podpory pro Windows, MS Office

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe 1 – 2 roky na obdobné pozici
  • znalost instalace a správa MS Windows (2000, XP, 2k3), sítě TCP/IP
  • správa Office (2000, 2k3), Exchange 2003, IIS 5.6,
  • znalost SQL (2k, 2k5), Cisco Call Manageru
  • znalost HW
  • komunikativní znalost AJ (technická)
  • dobré komunikační dovednosti, flexibilita, časová i místní flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamickém a různorodém prostředí skupiny firem
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • mimo pražským zajištěno ubytování
  • mobilní telefon, notebook

Nástupní plat: cca. 25 – 35 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu "odpovědět"