Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Údržbář
Lokalita:
Praha 1, Praha 6
Může se Vám hodit:
Údržbář Praha 1, Údržbář Praha 6

Volné pracovní místo Správce školek

aktivní
MŠ Maxíkova jazyková školka a jesle, s.r.o.

Maxíkova jazyková školka a jesle se soustředí na rozvoj potenciálu dětí ve věku od 1 do 7 let. Díky individuálnímu přístupu k dětem máme možnost se jim lépe věnovat a rozvíjet tak jejich talent a nadání. Výuka v naší školce probíhá v českém, anglickém či ruském jazyce (dle pobočky) za účasti kvalifikovaných učitelek, vč. rodilých mluvčí. Složení tematických okruhů, uměleckých a pohybových aktivit koresponduje s Rámcovým výchovně-vzdělávacím programem LEARN.

Maxíkova jazyková školka Bašť je v provozu 7. rokem. Je rodinným typem předškolního zařízení s nižším počtem dětí a individuálním přístupem vůči svým klientům.

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
100,- Kč/h

MŠ Maxíkova jazyková školka a jesle, s.r.o., pro své pobočky školek a jesliček hledá flexibilního, mobilního a především solidního a šikovného pána na pravidelnou technicko-stavební výpomoc.

Pracovní náplň:
opravy, lehké stavební práce, malování, skládání nábytku, sekání trávy, nákupy Bauhaus.

Pracovní doba:
Cca 10 h týdně (průměrně).

Místo výkonu práce:
Praha + Středočeský kraj.

Platební ohodnocení:
90,– Kč/h čistého + 10,– Kč/h za použití vlastního nářadí.

Požadujeme

Požadujeme:
příjemný vzhled a přátelské vystupování
dobrý zdravotní stav
flexibilitu
vlastní automobil (není podmínkou)
vlastní pracovní nářadí
trestní bezúhonnost
spolehlivost, solidnost, dochvilnost, poctivost.

Nabízíme

Nabízíme:
vstřícné a přátelské jednání
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
flexibilní úvazek (dny, večery, víkendy…)
nástup ihned
odměna měsíčně do 15. dne

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete dané požadavky, kontaktujte nás na e-mailovou adresu: poslat email Těšíme se na spolupráci s Vámi!