Volné pracovní místo  SQM Engineer (Supplier Quality Engineer)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - mezinárodní výrobní společnost- hledáme motivované kandidáty pro nově otevřenou pozici:

SQM Engineer (Supplier Quality Engineer)

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
velmi dobrá znalost AJ
znalost technických výkresůzejména mechanických a elektrických
praxe v oddělení kvality min. 5 let
samostatnost dobré komunikační dovednosti
ochota často cestovat

Náplň práce:
úzká spolupráce s dodavateli dílů v ČR a v Evropě
vyhodnocování a validace stavu dílů
podpora při odstraňování problému u dodavatelů ve fázi vývoje
spolupráce a řešení problémů souvisejících s kvalitou dílů u dodavatelů
podpora při odstraňování problémů ve fázi sériové výroby dílů

Nabízíme:
zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
benefiční program
penzijní připojištění

V případě zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis (v ČJ a AJ verzi).