Volné pracovní místo  Stabilná pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku. Mzda až do 17,25€ br./h.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Zaujímavá pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku: Zapojte sa do dynamického a rastúceho odvetvia!

Práca v potravinárskom priemysle je dynamická a STABILNÁ, pretože sa týka výroby, spracovania a distribúcie potravín, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život ľudí.

Hľadáme nových zamestnancov–operátorov výroby a balenia (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracovná náplň:
  • výrobné práce, korenenie a ochucovanie výrobkov
  • balenie potravinárskych výrobkov (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.)
  • možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja
  • kontrola kvality produktov, triedenie
  • rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa zadania nadriadeného)
  • príprava a kontrola výrobnej linky
  • udržiavanie čistoty na pracovisku
  • teplota na pracovisku 0 - 8 stupňov

Vaša mzda:
Základná mzda od 18 rokov: 13,27€ brutto / hodinu.
Mzda s príplatkami za prácu na nadčas: 125% - 130%

Lokalita:
Holandsko - rôzne lokality (Epe, Barneveld, Nijkerk a i.)

Podrobné informácie o pracovnej ponuke skrze odpovědní formulář

Požadujeme

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • je potrebné vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných bicykloch, e-bikoch, prípadne autom v závislosti od vzdialenosti

Nabízíme

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • K základnej mzde dostávate príplatky 125% - 130%
  • Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú
mzdu)
  • Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca dovolenkový príspevok)
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Zabezpečené ubytovanie – 1 alebo 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred (suma za ubytovanie je sťahovaná zo mzdy)
  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom (bicykel, e-bike, auto - v závislosti od vzdialenosti)
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Ak hľadáte stabilnú prácu, prosím pošlite svoj životopis skrze odpovědní formulář
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.