Volné pracovní místo  STAFFING ADMINISTRATOR s ANGLIČTINOU A RUMUNŠTINOU

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-12-217599. Hledáte administrativní práci v HR prostředí? Hovoříte anglicky a rumunsky?<br/>
<br/>Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici Staffing administrator v HR oddělení.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za přípravu dokumentů souvisejících s začátkem či koncem pracovního poměru interních zaměstnanců holandské pobočky</li>
<li> podílení se zajištění veškerých administrativních aktivit spojených s nástupem nových pracovníků</li>
<li> zodpovídání dotazů týkajících se benefitního programu společnosti</li>
<li> komunikace s HR managery, mzdovou účtárnou a HR oddělením</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 4<br/>Kontrakt na 6 - 12 měsíců (přes agenturu, možnost přechodu do kmenového stavu)

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> MS Office (Excel na pokročilé úrovni včetně kontingenčních tabulek)</li>
<li> PLYNULÁ znalost anglického jazyka a rumunského jazyka</li>
<li> znalost francouzštiny a němčiny výhodou</li>
<li> znalost CRM systémů nutností</li>
<li> organizovanost, systematičnost</li>
<li> znalost procesů/pojmů z HR velkou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky ve výši 80 Kč/odpracovaný den</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>