Volné pracovní místo  STARTOVACÍ POZICE PRO ABSOLVENTY - HPP!

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Společnost Formica Group s.r.o., připravila pro absolventy možnost pracovního uplatnění na pozici telefonní operátor.

Náplň práce:
aktivní kontaktování stávajících a potencionálních klientů po telefonu
prezentace produktů a služeb, dotazníkové akce a průzkumy trhu
zjišťování spokojenosti zákazníků
ukládání výsledků hovorů do aplikace

Co získáte:
první pracovní zkušenost s možným karierním rozvojem
jistotu stabilního zaměstnání
fixní plat, odměny a progresivní bonusy bez omezení
zařazení do propracovaného programu vzdělávání – Akademie Formica
po úspěšném absolvování Akademie Formica možnost stáží u našich renomovaných obchodních partnerů či kariérní postup

Pokud Vás nabízená pozice oslovila a splňujete požadované podmínky, zašlete nám, prosíme, svůj životopis pomocí odpovědního formuláře. Děkujeme!

Požadujeme

uživatelskou znalost práce s PC
kultivovaný projev bez vad řeči
pozitivní myšlení, spolehlivost a zodpovědnost
chuť na sobě neustále pracovat a zlepšovat se

Nabízíme

průměrný výdělek 18.000 – 28.000 Kč
volné víkendy a svátky
zaškolovací proces
motivační soutěže a hry
volbu pracovní doby
účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
nápoje na pracovišti
bonus za doporučeného kolegu 3.000 Kč

Vhodné pro

Absolventy.