Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 63 000 Kč / měsíc

Do naší dynamické stavební společnosti s mezinárodní působností přijmeme nové stavbyvedoucí pro pozemní, mostní a železniční stavební projekty!  Připojte se k nám a využijte široké nabídky atraktivních benefitů a možností profesního růstu, které naše společnost poskytuje.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Výuka německého jazyka na pracovišti
  • Možnost odborného školení a vzdělávání
  • Teambuildingy a další firemní akce
  • Jistota u stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • Možnost zajistit dočasné ubytování v místě stavby
  • Slevy na nákup stavebního materiálu a nového vozidla
  • Stravné při přenocování v rámci stavebních projektů

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vedení stavebních prací a podpora vedoucího projektu
  • Koordinace prací zhotovitelů
  • Kontrola dodržování BOZP, kvality provedených prací a harmonogramů
  • Kontrola zjišťovacích protokolů a fakturace zhotovitelů
  • Práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR (dle projektů)

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud ve Vás naše pracovní nabídka probudila zájem, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na Vaši odpověď a na navázání spolupráce, která přinese na svět unikátní stavební projekty!

Máte zájem o nabídku Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Huk z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.