Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Zámečník Zlín

Volné pracovní místo STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK

aktivní
PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
Místo pracoviště
Celá ČR
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

  • zhotovování stavebních zámečnických prvků z různého kovového materiál;
  • svařování zámečnických výrobků nebo dílů, ocelových konstrukcí apod.;

Požadujeme

  • vyučen v oboru;
  • praxe min. 5 let;

Podobné nabídky práce

Pracovník pro všeobecnou a strojní údržbu.
FARE, spol. s r. o. Brumovská 1031, Valašské Klobouky Plný úvazek
týden
Instalatéři vodo-topo-plyn
Praxe v oboru nutná
Tech eco, s.r.o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Klempíři
aktivní
Instalatéři
ZLÍNSAT, spol. s r. o. Lázně 493, Zlín Brigády
aktivní
Údržba sečících strojů
aktivní
Strojní údržbář
Náplň práce: montáž, demontáž a oprava mechanických i hydraulických částí strojů a zařízení ve výrobě, preventivní a prediktivní údržba, kontrola a odstraňování závad včetně předcházení poruchám a haváriím ve stanovených termínech ...
ROSTRA, s. r. o. Říčanská 989, Vizovice Plný úvazek