Volné pracovní místo  Stojní zámečník

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • svářování s CO2 - práce dle technické dokumentace
  • sváření železných částí (velká kusová výroba ocelové konstrukce)

Požadujeme:
  • vyučení v oboru (strojní zámečník zámečník obráběč svářeč apod.)
  • zkušenosti se svářením ve strojní výrobě zejména s ocelovými konstrukcemi nutností!
  • zkušenosti sváření CO2
  • znalost čtení technické dokumentace a práce s ní
  • manuální zručnost samostatnost

Nabízíme:
  • stabilní pracovní uplatnění u perspektivní rostoucí společnosti
  • finanční ohodnocení s motivující složkou za dobře odváděnou práci (fixní hodinový plat + bonusová složka)
  • příspěvek na stravenky stravování v závodní jídelně možnost využít ubytovnu která se nachází v rámci výrobního závodu ( moderně nově vybavena internet TV)
  • možnosti profesního růstu možnost provedení jeřábnického i vazačského průkazu
  • pracoviště: okr. Břeclav velmi dobré vlakové i autobusové spojení
  • nástup možný ihned