Volné pracovní místo  Strategický nákupčí, Automotive, AJ!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient významná nadnárodní společnost na Vysočině Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ!<br/>
<br/>Hledáme vhodné kandidáty, kteří mají praxi v nákupu, nejlépe ve společnosti s mezinárodním přesahem.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Zodpovědnost za výběrová řízení se stávajícími i potenciálními dodavateli na všech úrovních</li>
<li> Podíl na projektech redukce materiálových a režijních nákladů</li>
<li> Spolupráce na zavádění nových projektů</li>
<li> Koordinace dodávek materiálu u nových projektů </li>
<li> Zodpovědnost za kvalitu materiálu, skladové zásoby a jejich evidence</li>
<li> Spolupráce s oddělením kvality, engineeringu a logistiky</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání </li>
<li> AKTIVNÍ znalost anglického jazyka </li>
<li> Praxe v nákupu podmínkou</li>
<li> Nejlépe mezinárodní společnost</li>
<li> Strojírenství nebo automotive obory vítány!</li>
<li> MS Office </li>
<li> Dobré organizační a komunikační schopnosti</li>
<li> Analytické myšlení</li>
<li> Samostatnost a zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Moderní pracovní prostředí</li>
<li> Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu</li>
<li> Využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> Závodní stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".