Volné pracovní místo  STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU - ATRAKTIVNÍ PLAT A ŘADA BENEFITŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Skvělá šance pro zkušené nákupčí! Hovoříte plynule anglicky? Chcete pracovat v renomované nadnárodní firmě v Lovosicích? Pokud ano, tak nečekejte a ozvěte se nám. Čekáme na Váš životopis.

POPIS POZICE:
  • aktivity vedoucí k úsporám v oblasti nákupu
  • vytváření obchodní strategie
  • benchmarking
  • vyhledání a kontaktování nových dodavatelů, jejich hodnocení
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • spolupráce na řadě projektů
  • komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technické či obchodní zaměření vítáno
  • předchozí praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • plynulá AJ podmínkou, další jazyk vítán
  • výborné vyjednávací schopnosti
  • práce na PC + znalost ERP systému (např. Oracle, SAP)
  • schopnost pracovat v týmu, dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • práce ve významné zahraniční společnosti
  • odpovídající plat podle schopností uchazeče
  • 5 týdnů dovolené
  • řada zaměstnaneckých benefitů