Volné pracovní místo STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

aktivní
Lucie Sedláčková

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání. Nabízíme následující spektrum služeb:

Nábor zaměstnanců/Re­cruitment – výběr a vyhledání zaměstnanců
Přímé vyhledávání zaměstnanců/E­xecutive Search – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
Psychologická diagnostika a poradenství pro pracovní účely

Místo pracoviště
Žďár nad Sázavou
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, ryze českou strojírenskou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strategický nákupčí.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

vyhledávání a rozvoj nových dodavatelů
vedení projektů v oblasti strategického nákupu
jednání o smluvních podmínkách s dodavateli
spolupráce s obchodními týmy
aktivní účast v projektových týmech
návštěvy a audity u tuzemských i zahraničních dodavatelů
sledování změn a nových trendů na trhu

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v ideálně oblasti strojírenství
má zkušenosti v oboru nákupu ve výrobní společnosti – ideálně v oblasti těžkých kovů, oceli apod.
bude schopen samostatně vést obchodní jednání, a to i v anglickém, popř. německém jazyce
je flexibilní, schopný pružně reagovat na vzniklé situace
dokáže pracovat samostatně a odpovědně, zvládne i vysoké pracovní nasazení
je ochotný dále se odborně vzdělávat
má řidičský průkaz skupiny B a je aktivní řidič

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

možnosti dalšího profesního vzdělávání
motivující mzdové ohodnocení, notebook a mobilní telefon
příspěvek na penzijní připojištění
práce na plný úvazek, pět týdnů dovolené
místo výkonu práce ve Žďáru nad Sázavou

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy