Volné pracovní místo  STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro významnou strojírenskou společnost hledáme zajímavé kandidáty na pozici Strategický nákupčí. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>strategické řízení nákupu strojírenských komodit</li>
<li>zodpovědnost za plnění těchto nákupních strategií, v případě neplnění nápravná opatření</li>
<li>komunikace s interními i externími partnery v otázkách cen</li>
<li>samostatné jednání o smluvních otázkách</li>
<li>vymezení postupů a procesů v oddělení nákupu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VOŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství)</li>
<li>několik let praxe v oblasti strategického nákupu ve strojírenství podmínkou </li>
<li>AJ a NJ na velmi dobré úrovni (bezproblémová obchodní jednání) </li>
<li>zkušenosti s vyjednáváním o cenách na mezinárodní úrovni (schopnost chápat odlišnost kultur) </li>
<li>velmi dobrý přehled v oblasti zásobování a zásobovacího řetězce </li>
<li>znalost práce se SAP</li>
<li>dobrý přehled o tendencích v oblasti strojírenské výroby</li>
<li>iniciativní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení</li>
<li>ochota cestovat do zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>velmi příjemné pracovní prostředí stabilní zahraniční firmy </li>
<li>smlouva na dobu neurčitou</li>
<li>služební telefon </li>
<li>13. plat + osobní bonus + výkonnostní bonus</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> dynamicky se rozjívějící tým</li>
<li> jazykové kurzy </li>
<li> stravování přímo ve firmě</li>
<li> možnost dalšího profesního růstu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".