Volné pracovní místo Strojírenský dělník s osobním automobilem – Hustopeče u Brna

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Hustopeče u Brna
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Do firmy, působící v oblasti výroby a prodeje vzduchotechniky, hledáme strojní dělníky do lisovny a do lakovny.

Z důvodu špatné dojezdnosti hromadné dopravy do Hustopečí, sháníme pracovníka, který vlastní osobní automobil a byl by ochoten svážet i ostatní zaměstnance – cesta by byla proplacena. Přepravovaní zaměstnanci řidiči nic neplatí, dopravu hradí Dekra.

Náplň práce lisovna:

  • obsluha strojů a zařízení
  • jednotlivé operace na lisovně
  • lisování, děrování,
  • lemování, stříhání

Náplň práce lakovna:

  • obsluha strojů a zařízení, manipulace s výrobky
  • jednotlivé operace = fosfátovací linka – manipulace s výrobky, vnitřní nástřik
  • obsluha kabiny,
  • vysávání hrdel vzduchojemů
  • navěšování a svěšování vzduchojemů,
  • kalibrace a kontrola vzduchojemů,
  • balení a páskování vzduchojemů do beden

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • přesnost a pečlivost
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • platové ohodnocení 83 Kč/h
  • příspěvek na ubytování či na dopravu
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV
Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.