Volné pracovní místo Strojní údržbář - hydraulické stroje

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Slaný Rakovník Kralupy nad Vltavou Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Strojní údržbář – hydraulické stroje

Náplň práce:

  • práce na úseku údržby hydraulických strojů

Požadujeme:

  • SOU technického zaměření
  • zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení ve výrobě
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost hydraulických systémů
  • svářečský průkaz (autogen oblouk)
  • alespoň 3 roky praxe
  • řidičský průkaz sk. B VZV výhodou
  • komunikativnost schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • osobní i profesní rozvoj
  • závodní stravování s příspěvkem
  • místo pracoviště Kladensko / Slánsko

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.