Volné pracovní místo  Strojní údržbář, nástupní bonus

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Rodinná německá společnost Erwin Quarder byla založena v roce 1971, panem Erwinem Quarderem. Aktuální výrobní místa máme v Německu, USA, České republice, Mexiku a Číně. Jsme přední výrobce plastových dílů. Patříme mezi špičky v oboru technologie 2K a záliskových dílů. Erwin Quarder CZ vznikl v roce 2005, od roku 2007 se zabýváme výrobou plastových dílů výhradně pro automotive průmysl. Mezi naše hlavní zákazníky patří: Bosch, Kiekert, ZF.

Jako Strojní údržbář budete součástí týmu, který má v současné době 12 zaměstnanců.
Hlavní zodpovědností bude oprava strojů při výrobních poruchách a preventivní údržba. Vaše pozice bude podřízena vedoucímu. Budete moci rozvíjet své odborné znalosti v oblasti údržby strojů se zaměřením na vstřikolisování, kde využijete znalosti pneumatiky a hydrauliky (oprava ventilů, pump).

"Hledáme zkušeného kolegu, kterému můžeme nabídnout práci v čistém výrobním prostředí bez víkendové práce, za velmi dobré platové ohodnocení."
Náplň práce:
Opravy vstřikolisů (70%).
Preventivní údržba (30%).
Vedení záznamu (papírová forma).
Objednávka náhradních dílů.
Požadujeme:
Zkušenosti v hydraulice, čtení hydraulických schémat
Práci ve dvousměnném provoze (7,5 hodinové směny, RxO směny v týdenním intervalu), noční směny výjimečně.

Nabízíme

5 týdnů dovolené
nástupní bonus
stravenkovou kartu
příspěvek na penzijní a dopravu
příspěvek na multisportku

Máte zájem o nabídku Strojní údržbář, nástupní bonus?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Jandačková z Erwin Quarder CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strojní údržbář, nástupní bonus

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.