Volné pracovní místo  Strojní údržbář

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem bude:
  • Opravy strojních zařízení
  • Preventivní kontroly strojního zařízení
  • Podílení se na odstávkách a opravách linky
  • Příprava náhradních dílů

Požadujeme

Co očekáváme od vás:
  • Technické SOU nebo SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (12h směny, krátký-dlouhý týden)

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:
  • Měsíční bonusy až 30 %
  • Náborový příspěvek až 50.000 Kč podle pozice
  • 13. mzda (20 000 Kč / rok)
  • Nástup do kmene
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování v jídelně již od 17 Kč
  • Slevy na firemní výrobky
  • Finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • Nastandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk
  • Nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Strojní údržbář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Vyskočilová z KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strojní údržbář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.