Volné pracovní místo Strojní údržbář

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Hustopeče
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce

  • Opravy výrobních strojů a zařízení v podniku
  • Občasné zámečnické práce
  • Údržba strojů, zjišťovaní závad

Požadujeme

Požadavky

  • Vyučení/SŠ v technickém/ strojním oboru
  • Praxe v údržbě strojů
  • Znalost pneumatických systémů (Festo)
  • Znalost hydraulických systémů (Bosch Rexroth)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ovládání obráběcích strojů
  • Svářečský průkaz, VZV
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme

  • Silné a stabilní zázemí ve výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční hodnocení a prémie
  • Možnost profesního vzdělávání a personálního růstu
  • Hlavní pracovní poměr v Hustopečích
  • Závodní stravování

Jiná sdělení

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze volbu „odpovědět“.