Volné pracovní místo  Supervisor výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 11-30-222399. Jedinečná příležitost!<br/>Máte praxi s vedením lidí a výroby? Pohybujete se pár let v automotive? Ano? Pak hledáme právě Vás! Obsazujeme pozici <br/>
<br/>VEDOUCÍ VÝROBY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Řízení svěřeného výrobního celku z hlediska výroby, logistiky, plánování, kvality a technologie</li>
<li> Vedení řádově desítek podřízených</li>
<li> Optimální využívání personálních zdrojů a strojních kapacit</li>
<li> Zajišťování kontinuálního zlepšování (bezpečnost práce a produktu, růst produktivity, snižování nákladů, redukce plýtvání, zlepšování organizace týmové práce)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ technického směru</li>
<li> Praxe v oboru a zkušenosti s vedením lidí min. 2 roky v oblasti automotive</li>
<li> Komunikativní znalost AJ (znalost NJ výhodou)</li>
<li> Znalost práce na PC (MS Office a SAP)</li>
<li> Znalost systému řízení jakosti a EMS, OHSAS, ISO TS 16949/2002</li>
<li> Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti</li>
<li> Silnou osobnost – asertivita, sebejistota, sebemotivace</li>
<li> Schopnost vést tým </li>
<li> Schopnost řešit systematicky problémy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní mezinárodní prostředí firmy</li>
<li> bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.)</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> motivační systém</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání</li>
</ul>