Volné pracovní místo SUPERVIZOR EXPEDICE

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 35000 Kč/měs

Ref. č.: 7–30–195798. Hledáme kandidáty, pro které je oblast logistiky známým pojmem, dovedou řídit tým a podílet se na zlepšování procesů v rámci svěřené oblasti.

Náplň práce:
  • kontrola harmonogramu expedice výrobků směrem k zákazníkovi
  • řízení týmu expedice, rozdělování práce a dohled nad činnostmi
  • dohled nad oblastí skladu, dodržování procesů
  • příprava zboží k odeslání
  • administrativa spojená s expedicí

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti logistiky, skladu či expedice výrobní společnosti
  • mírně pokročilá znalost NJ
  • zkušenosti s vedením středně velkého týmu podřízených
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení 30 – 35 000 Kč
  • bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • interní systém vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního růstu