Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Lokalita:
Praha-centrum

Volné pracovní místo SUPPORT INŽENÝR, až 60 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
40000 - 60000 Kč/měs

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici Support inženýra.

Náplň práce:
  • komunikace s klienty a řešení jejich problémů v souvislosti s vyvíjenou aplikací
  • analýzy problémů
  • návrhy řešení problémů
  • kooperace s programátory
  • konfigurace aplikace

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • anglický jazyk minimálně na úrovni B2
  • zkušenost s vývojem a programováním v Java/J2EE
  • znalost s aplikačními servery (NetWeaver, WebLogic, JBoss nebo WebSphere)
  • znalost Oracle 11g/10g nebo DB2
  • výhodou znalost následujících nástrojů: Eclipse, Splunk, JIRA, Confluence, GIT