Volné pracovní místo Svářeč (automobilový průmysl) – Hustopeče

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Hustopeče
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Máte pracovní zkušenost se svařováním?
Hledáte práci v automobilovém průmyslu?
Nevadí Vám třísměnný provoz?

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou vzduchojemů pro nákladní automobily a pro zemědělské stroje, hledáme nové pracovníky na pozici Obsluha svařovacího automatu do výroby v Hustopečích s nástupem IHNED.

Náplň práce:

  • obsluha svařovacího automatu
  • evidence přijatých a vydaných komponentů

Nabízíme:

  • hodinová mzda ve výši 95 Kč
  • výkonnostní bonus až do výše 20 % základní mzdy
  • ostatní příplatky dle zákona, 4 týdny dovolené
  • zajištěné závodní stravování včetně příspěvku zaměstnavatele ve výši 27,80 Kč
  • třísměnný provoz (ranní 6–14, odpolední 14–22 a noční 22–6)
  • práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost z oblasti automobilového průmyslu

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenost ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou
  • absolvovaný alespoň základní kurz svařování

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy