Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Pozice:
Svářeč
Lokalita:
Přerov
Může se Vám hodit:
Svářeč Přerov

Volné pracovní místo Svářeč CO2 | velmi dobrá příležitost v Přerově

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
okres Přerov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Popis pracovní nabídky

COčko Vám není cizí? Využijte této příležitosti!

Co budete dělat:

  • svařovat a navařovat dle výkresů a přání zákazníka
  • materiál si budete muset připravit před samotným svařováním
  • budete kontrolovat sváry, příp. návary

Požadujeme

  • potřebujeme praxi v délce min. 2 let jako svářeč CO2
  • neměl by Vám chybět platný svářečský průkaz na COčko, další průkazy jsou výhodou
  • uvítáme pečlivého člověka, který svou práci dělá pořádně a je spolehlivý

Nabízíme

  • za kvalitně odvedenou práci Vás také kvalitně odměníme
  • můžete pracovat na HPP ve stabilní firmě, která už je na trhu nějakou řadu let a stále si drží skvělé postavení
  • příležitost, kterou Vám zde nabízíme, je na jednu směnu a na HPP
  • budete mít zajištěné stravování přímo na pracovišti, a to i s benefitem příspěvku na stravu
  • připravíme Vám zaměstnanecký balíček, který určitě oceníte
  • nástup Vám umožníme ihned