Volné pracovní místo  Svářeč CO2 (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Přijmeme do kolektivu výrobní firmy Svářeče – metoda CO2.

Náplň práce:

  • Nachystání materiálu ke svařování
  • Svařování, navařování součástí
  • Zodpovědnost za finální výsledek

Požadujeme

  • Praxi na pozici svářeče
  • Platný svářečský průkaz, min. CO2
  • Zkušenosti s navařováním velkých dílů
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Stabilní práce u významné strojírenské firmy
  • Stravování na pracovišti
  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností
  • Práci na významných zakázkách

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.