Volné pracovní místo  Svářeč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

Pro významnou nadnárodní výrobní společnost zabývající se mechanickou a elektronickou výrobou se sídlem na Kladně, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici:Svářeč
Náplň práce:
  • sváření strojírenských dílů pro elektrotechnický průmysl metodou MIG a TIG.Práce převážně s hliníkem a nerezovými ocelemi
  • práce na ranní směnu ( 6:00 - 14:30 )
  • pracovník bude zaškolen včetně nutných svářečských zkoušek

Požadujeme

  • praxe ve svařování metodou MIG nebo TIG
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • výhodou zkoušky ZP311 - 1W01, ZP141-1W11, EN287-1141 T BW a EN287-2 141 T BW
  • schopnost učit se rychle novým dovednostem
  • schopnost číst strojírenské výkresy

Nabízíme

  • práci v moderním, výrobním prostředí
  • dobrý pracovní kolektiv
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • další vzdělávání v oboru