Volné pracovní místo  Svářeč

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Chcete se učit novým věcem, pracovat v oboru strojírenství nebo právě změnit Váš dosavadní obor? Máme pro vás zajímavou pracovní nabídku:
NÁPLŇ
-svařování ocelových konstrukcí
-ruční svařování i svařování na poloautomatizovaném pracovišti a plně automatizovaném robotickém pracovišti
-údržba svěřeného zařízení na pracovišti
-odhalení případné vady na díle a následné opravy vad

Požadujeme

-minimálně SOU
-uživatelská znalost práce na PC a čtení z výkresové dokumentace
-praxi ve strojírenství i svářečský průkaz vám můžeme zajistit
-zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

-náborový příspěvek až ve výši 10 000,-
-zajímavé pracovní ohodnocení
-příspěvky na pojištění
-závodní stravování
-výhodný telefonní tarif pro Vás a Vaši rodinu
-stabilní zaměstnání
-5 týdnů dovolené
-a mnoho dalších

Vhodné pro

Absolventy.