Volné pracovní místo  Svářeč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro významnou firmu v plzeňském kraji hledáme šikovného svářeče: <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> svařování komponentů el.obloukem </li>
<li> práce s výkresovou dokumentací</li>
<li> obsluha svařovacího robota</li>
<li> práce ve 3 směnném provozu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání min. SOU technického směru </li>
<li> platný svářečský průkaz </li>
<li> kvalifikace ČSN EN 287.1 135 podmínkou</li>
<li> sváření el.obloukem v ochranné atmosféře</li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 2 roky</li>
<li> znalost technické dokumentace</li>
<li> spolehlivost a samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> zodpovědná práce</li>
<li> příplatky za noční směny, přesčasy, </li>
<li> osobní ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení