Volné pracovní místo  SVÁŘEČ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

DISA Industries s.r.o. je mezinárosníb strojírenská společnost, sídlící v Příbrami již více než 13 let. Vyrábíme tryskací stroje a zařízení pro zákazníky do celého světa.

Máte svářecí oprávnění na CO2? Nebo máte jen praxi ve sváření, bez certifikátu? Jste šikovní a zruční?

Pracovní náplň:

  • Svařování, rovnání
  • Sestavování dle výkresové dokumentace a kusovníků

Nabízíme:

  • Samostatnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Ostatní firemní benefity (příspěvek na stravné, připojištění, sport a kulturu)

Požadujeme

Požadujeme:

  • SOU vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oboru svařování velkou výhodou
  • Svářečské oprávnění na CO2 výhodou
  • Jeřábnicko – vazačské zkoušky výhodou
  • Šikovnost, zručnost, cit pro detail

Nabízíme

Nabízíme:

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".