Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Pozice:
Svářeč
Lokalita:
Příbram
Může se Vám hodit:
Svářeč Příbram

Volné pracovní místo SVÁŘEČ

aktivní
DISA Industries s.r.o.

DISA Industries s.r.o. je mezinárosníb strojírenská společnost, sídlící v Příbrami již více než 13 let. Vyrábíme tryskací stroje a zařízení pro zákazníky do celého světa.

Místo pracoviště
Příbram
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Máte svářecí oprávnění na CO2? Nebo máte jen praxi ve sváření, bez certifikátu? Jste šikovní a zruční?

Pracovní náplň:

* Svařování, rovnání

* Sestavování dle výkresové dokumentace a kusovníků

Nabízíme:

* Samostatnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti

* Odpovídající mzdové ohodnocení

* Týden dovolené navíc

* Odborná školení a jazykové kurzy

* Ostatní firemní benefity (příspěvek na stravné, připojištění, sport a kulturu)

Požadujeme

Požadujeme:

* SOU vzdělání technického zaměření

* Praxe v oboru svařování velkou výhodou

* Svářečské oprávnění na CO2 výhodou

* Jeřábnicko – vazačské zkoušky výhodou

* Šikovnost, zručnost, cit pro detail

Nabízíme

Nabízíme:

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.