Volné pracovní místo Svářecí kovů EN 287-1, metoda 135, 141

aktivní
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
35.000,-Kč

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň

svěřování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování

Požadujeme

Požadujeme

vyučení ve strojírenském oboru ( strojní zámečník, zámečník )
praxe v oblasti svěření minimálně 2 roky
znalost čtení technických výkresů

Nabízíme

Nabízíme:

zázemí ve stabilní agentuře
smlouva na dobu neočitou
zajištění sociálního a zdravotního pojištění
platové podmínky: nástupní plat 130,– Kč, po odpracování 1 měsíce se navyšuje 150,–Kč ( čistá mzda)
pracovní doba 8 hodinové směny + předčasy
práce v turnusech
ubytování zdarma

Jiná sdělení

bližší informace ohledně nástupu svářečů do zaměstnání.
Při nástupu daného pracovníka se provádí zkouška sváru pod rentgenem a znalost čtení výkresové dokumentace. Je-li zkouška pracovníka úspěšná postupuje do svářečské školy, která trvá 11 dní.
Po tuto dobu chodí zaměstnanec od 6:00– 14:00 hod. do sv. školy, kde se provádí různé typy svárů a výuka teorie ( typy svárů, způsoby svařování, apod).
Po ukončení této školy nastoupí úspěšní zaměstnanci do provozu, kde se seznámí s přípravkami daných komponentů, po zaškolení pracovníka v provozu, který je rozhodný dle jeho schopností cca 1 měsíc, může vykonávat po rozhodnutí směnového mistra i přesčasy.