Volné pracovní místo  Svářečský inženýr

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Jste připraveni zvládat vysoké pracovní nasazení? Jste flexibilní osobnost a nechybí Vám analytické myšlení? Chcete vést a motivovat pracovní tým? Nehledáte pouze volné pracovní místo, ale zejména prostor, ve kterém se může realizovat? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, přijměte naši výzvu a staňte se součástí našeho zkušeného a sehraného týmu profesionálů!

Co Vás čeká:
 programování svařovacích strojů a zařízení (svařovací roboty)
 technologická podpora výroby v oblasti svařování
 tvorba norem a směrnic pro svařování kovů
 vedení technické dokumentace
 tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů
 zajištění chodu svařovacích zařízení v organizaci
 kontrola kvality v oblasti sváru
 provádění analýz a spolupráce na nových technických řešení procesu svařování
 zajišťování technologických změn
 podílení se na řešení výzkumných úkolů v oblasti svařování kovů
 stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek
 kontrola dodržování technologie a postupů svařování
 komunikace s klienty ohledně technických specifikací a řešení případných problémů
 vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků a nastavení kritérií odměňování
 spolupráce s ostatními útvary společnosti
 koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

 VŠ vzdělání v oboru strojírenství
 předchozí praxe min. 5 let na obdobné pozici ve výrobním podniku
 uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
 znalost NJ/AJ výhodou
 časová flexibilita (občasné služební cesty)
 důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
 dobré komunikační schopnosti
 schopnost plánování a organizování práce
 schopnost vést a motivovat pracovní tým
 analytické a logické myšlení
 proaktivní a iniciativní přístup
 ochota učit se novému a dále se vzdělávat
 řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

 příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
 možnost spoluúčasti na projektech napříč společností
 motivující mzdové ohodnocení
 pohyblivou složku mzdy dle dosažených výsledku
 zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti
 možnost profesního růstu
 příspěvek na stravování