Volné pracovní místo  SW DEVELOPER - embedded systémy, 40 000 - 60 000 Kč/m

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-228500. <b>Chcete uplatnit své pokročilé znalosti v embedded vývoji?</b>
<br/>
<br/>
<br/>
<b>Máme pro Vás příležitost dostat se do týmů vysoce specializovaných SW vývojářů a podílet se na vývoji softwaru pro zdravotnická zařízení.</b>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Návrh a integrace SW aplikací</li>
<li> Programování embedded mikroprocesorů v C/C++ a Assembleru</li>
<li> Debugování, testování a řešení problémů algoritmu</li>
<li> Zapracování zákaznických požadavků, design vestavěných řídicích systémů</li>
<li> Participace na integraci software / hardware</li>
<li> Vývoj a testování hardware od prototypu k předání do výroby</li>
<li> Cílové aplikace jsou kódovány v C/C++</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Vzdělání v technickém oboru </li>
<li> Zkušenost s vývojem embedded SW</li>
<li> Zkušenost s programováním v C/C++</li>
<li> Znalost HW rozhraní </li>
<li> Schopnost číst schémata a používat testovací zařízení pro odstraňování problémů</li>
<li> Ochota pracovat na různých projektech</li>
<li> Dobrá úroveň angličtiny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavá práce na mezinárodních projektech </li>
<li> Příležitost profesního růstu</li>
<li> Důkladné zaškolení</li>
<li> Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi</li>
<li> Sužební cesty do zahraničí</li>
</ul>zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, firemní akce, bonusy/prémie, příspěvek na životní pojištění a další