Volné pracovní místo  SW ENGINEER - práce na zajímavých projektech, uvítáme také absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-219136. Jsi absolvent, ale můžeš se pochlubit prací na zajímavých projektech? Umíš programovat a láká Tě vize být u zrodu něčeho velkého? Možná že už máš nějakou praxi v programování a nejsi žádný benjaminek, máš rád další výzvy a chceš být náležitě za svůj výkon oceněn? Ať tak či tak, dveře máme otevřeny pro všechny pohodáře a nadšence se zkušenostmi a zájmem o programování a zájmem o práci ve velmi atraktivní společnosti.<br/>Pošli nám své CV a dozvíš se daleko více!!! <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> vývoj modulů pro vývojové prostředí</li>
<li> vývoj prostřední pro vizuální programování</li>
<li> vývoj cloudových služeb</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oboru Informatika, Elektro</li>
<li> znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost v oblasti programování se zaměřením na: C/C++ nebo Java aplikace a knihovny</li>
<li> znalost webových technologií se znalostí JavaScript, CSS, PHP, .NET, </li>
</ul>
<br/>ASM programování a testování SW<ul>
<li> znalost LINUX</li>
<li> znalosti v oblasti algoritmů</li>
<li> znalost ARM/Neon je výhodou</li>
<li> flexibilita, ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní platové ohodnocení</li>
<li> pomoc při řešení bytové otázky (příspěvek na bydlení)</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> příspěvek na dojíždění</li>
<li> využití sportovních zařízení</li>
<li> jazykové kurzy na pracovišti</li>
<li> široká škála podnikových benefitů a bonusů</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.