Volné pracovní místo  SW inženýr

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Náš klient, dynamická a perspektivní firma působící v oblasti řídicích systémů pro veškerá odvětví průmyslu, založená v roce 1991, hledá do svých pracovních týmů další spolupracovníky na pracovní pozici: SW inženýr

Pracovní náplň :
  • vývoj softwaru pro embedded zařízení bez operačního systému, s operačním systémem reálného času a operačním systémem Linux
  • implementace průmyslových komunikačních protokolů (CAN, MVB, Ethernet, aj.)
  • samostatné řešení úkolů vývoje programového vybavení
  • analýzy a návrhy řešení, implementace, integrace a testování softwaru
  • archivace software a tvorba dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • znalost programovacích jazyků C/C++
  • znalost operačního systému Linux výhodou
  • znalost průmyslových komunikačních protokolů výhodou
  • znalost Aj
  • ŘP skupiny B
  • kreativitu

Nabízíme

  • systém firemních benefitů
  • pružnou pracovní dobu

Plat: 30 - 35 000,- Kč
Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 10

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".