Volné pracovní místo  SW Manažer

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-203758. Máte již nějaké manažérské zkušenosti a máte pocit, že Vám tato rola skutečně sedí a že jste dobrým people manažerem pro své lidi?Máte zkušenosti jako vývojář v SW týmu a komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém?<br/>
<br/>Pro našeho klienta, zavedenou IT společnost hledáme hlavně člověka s podobným osobnostním nastavením a s vizí, že manažer je spíše kouč než direktivní vůdce. Zní Vám to sympaticky? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> people/functional manager pro několik týmů vývojářů, testerů a SCRUM masterů (cca 15 lidí)</li>
<li> definice jednotlivých rolí a kompetencí v týmu, způsobu práce i komunikace</li>
<li> nábor nových lidí, složení týmů, vytipování vhodných školení a práce na osobním rozvoji</li>
<li> udržování nadstandardních vztahů v týmu i se zákazníkem, včasné řešení neshod či nedorozumění</li>
<li> vyvažování potřeb zákazníků, zaměstnanců a firmy v souladu s firemními hodnotami</li>
<li> zapojení do strategického řízení střední firmy (50-100 zaměstnanců) včetně hlavní odpovědnosti za konkrétní strategické úkoly (na rozdíl od korporace možnost vše přímo ovlivnit a rychle vidět výsledky)</li>
<li> zajištění produktivního a motivujícího pracovního prostředí (SW, HW, best practices, týmová práce, kvalita práce, lidský přístup)</li>
<li> komunikace se SCRUM mastery, kteří se starají o každodenní sehranost a samoorganizovanst týmů podle agilních principů</li>
<li> cestování do USA za partnery cca 1x ročně</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání IT zaměření</li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka</li>
<li> několikaleté zkušenosti jako vývojář v SW týmu, alespoň 1 rok v pozici vedoucího SW týmu</li>
<li> výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost někdy činit i nepopulární rozhodnutí</li>
<li> příjemná vyzrálá osobnost a týmový hráč</li>
<li> dobrá orientace v moderních principech vývoje SW, zejména agilních (dobré porozumění SCRUM-u)</li>
<li> kladný vztah k "Servant leadership", ambice pomáhat ostatním lépe využít a rozvíjet svůj talent a být úspěšní</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> výuka angličtiny, podpora vzdělávání</li>
<li> podpory sportovních aktivit</li>
<li> příjemné neformální prostředí menší firmy</li>
<li> útulné kanceláře, nikoli open space</li>
<li> možnost práce na mezinárodních projektech různého zaměření</li>
<li> služební cesty a školení v zahraničí, každodenní použití angličtiny</li>
</ul>